Video

Video/ “Lufta me thika” me peshkaqenin

Një burrë u detyrua të hiqte me forcë duke e prerë me thikë një peshkaqen të vogël që e kishte kafshuar në bark dhe nuk e lëshonte. Ngjarja ndodhi në brigjet e Marhon në Florida të Shteteve të Bashkuara, kur burri ishte duke notuar. Ervin Maccarty sapo ndjeu kafshimin doli menjëherë nga deti dhe hipi në një varkë aty pranë. […]

Read more ›

KY ËSHTË QYTET: TË GJITHË PUNOJNË, RROGA 1200 EURO, QIRAJA 15 EURO, TA NDËRTOJNË SHTËPINË, NUK KA POLICI! (VIDEO)

Marinaleda është një qytet i vogël në Andaluzi, në pjesën jugore të Spanjës, me një sipërfaqe prej 25 km katrorë dhe me rreth 2700 banorë. Qyteti ta ndërton shtëpinë, nuk ka të papunë, rrogat janë 1200 euro, stërvitje pa pagesë në të gjitha stadiumet dhe vendet për rekreacion dhe sport, nuk ka polici, interneti është pa pagesë në gjithë qytetin.Shumë […]

Read more ›

Shkon të shesë Rolexin e tij të vjetër, i moshuari gati sa s’qan nga çmimi që i japin

Një emision televiziv për vlerësimin e sendeve të vjetra të çmuara i ka dhënë emocione të forta një burri të moshuar, i cili kishte shkuar për të vlerësuar orën e tij Rolex që e kishte blerë disa kohë më parë.I moshuari kishte blerë një GMT Master Model Rolex për 120.35 dollarë në vitet ’60 kur ishte në Gjermani, pasi rreshteri […]

Read more ›

Nusja kryen seks me mysafirët, si traditë e dasmës(VIDEO)

Një traditë mjaftë e quditshme është në një zonë të Rusisë, ku nusja duhet patjetër të “bëj seks” me mysafirët meshkuj në dasmën e saj.Sic shihet edhe në videon më poshtë, nusja përkulet në pozicione seksi dhe meshkujt i hipin nga mrapa.Video-ja është lansuar nga një amerikan që ishte i ftuar në këtë dasëm në Rusi, ku në postimin e […]

Read more ›

“Të thashë t’i rrije larg”/ Gruaja kap burrin me dashnoren, por ajo që u bën i turpëron keq

Një grua ka kapur “mat” burrin e saj në makinë me dashnoren, të cilën e kishte paralajmëruar disa herë që t’i qëndronte larg të shoqit.Kjo tradhti e përsëritur u ka kushtuar shumë, sidomos dashnores e cila “ka ngrënë drurin e jetës”. Gruaja nga një qytet kinez, e ka kapur prej flokësh dhe e ka nxjerrë nga makina duke e goditur […]

Read more ›

Vendosni letër tualeti tek gjalpi. Një truk efektiv që mund të shpëtojë jetën tuaj! (Video)

Shumë njerëz nuk e besojnë se ky truk është shumë i efektshëm. Ndoshta dhe ju do të mendoni se kjo është një recetë tipike me gjalpë, por kjo nuk është e vërtetë. Kjo video që ndoshta do të shpëtojë jetën tënde, është vendosur në Youtube nga Grant Thompson. Ai e bën këtë me një arsye dhe kjo është absolutisht e […]

Read more ›

Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima

Reperi Noizy dhe Kallashi janë bashkuar sërisht në një performancë së bashku në një klub nate mbrëmjen e kaluar. Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.Jo vetëm kaq. Kallashi doli në skenë e veshur në një mënyrë shumë provokuese. Pantallonat e saj tek vithet ishin […]

Read more ›

Shiti makinën për studimet e vajzës, ajo që merr pas 21 vitesh e bën të qajë (Video)

Zotëri Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimit të vajzës së saj.Makina Ford 2D të vitit 1936 ishte objekti me i shtrejtë që kishte që kur ishte 16 vjeç, por më pas ishte detyruar që ta shiste pasi duheshin para për studimet e vajzës së tij Stephanie.Vajza […]

Read more ›

E la pas katër vitesh, hakmerret ndaj të dashurës duke i postuar fotot intime

Një vajzë angleze u bë viktimë e pornografisë hakmarrëse, pasi vendosi të ndahej me djalin me të cilin kishte qenë e lidhur për katër vjet, shkruan Mirror. Ish-i dashuri shpërndau video dhe pamje intime të Kelly McGurk, tek një mik, pasi ajo i dha fund marrëdhënies së tyre. McGurk ka folur për abuzimin që ajo ka marrë pas shpërndarjes së […]

Read more ›

Kapi pitonin 10 metra të gjatë, gjahtari bie në kurthin e presë së vet

Një burrë kishte arritur të kapte me sukses një gjarpër 10 metra të gjatë, por nuk e kishte kuptuar se Pitoni po e neutralizonte atë.Teksa po e mbante të kapur duke i bllokuar kokën, pitoni kishte nisur t’i mbështillej rreth këmbëve.Kur gjahtari e kuptoi se çfarë po ndodhte, ishte tepër vonë pasi gjarpri kishte filluar ta shtrëngonte, taktikë që e […]

Read more ›