Video

Kapet në liqen krijesa misterioze, gjysmë njeri dhe gjysmë peshk

Një video e pabesueshme tregon dy burra që tërheqin një krijesë gjysmë njeri gjysmë peshk nga një liqen në Minesota. Materiali i mëposhtëm ka pushtuar rrjetet sociale dhe reagimet kanë qenë pafund. Pamjet, të marra nga dëshmitar, tregojnë dy burra me kostume të verdha që ecin drejt një liqeni dhe ngadalë tërheqin një krijesë misterioze nga uji. Kur sheh këto […]

Read more ›

Tentoi të përdhunojë 10-vjeçaren, burri rrihet brutalisht me kavon e energjisë

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur një burrë i zhveshur lakuriq, pasi është lidhur pas një shtylle betoni, rrihet brutalisht me një kavo të rrymës elektrike. Gjithçka ka ndodhur pasi ai kishte tentuar të përdhunonte një vajzë 10-vjeçare, dhe si masë ndëshkimore mori këtë. I dyshuari, i identifikuar si Kushal Sharma që punon në një lokal të pastrimit kimik, është […]

Read more ›

E pabesueshme ajo çfarë duron kjo grua nga burri i saj (VIDEO)

Ky çift indian me të vërtetë janë shumë ndryshe nga të tjerët dhe kanë lindur për njërin tjetrin, përderisa e praktikojnë këtë gjë. Në videon më poshtë mund të shihni se çfarë sfida të rrezikshme praktikojnë çifti Bharhamharamba Budati and Balashankar Budati së bashku. Në fakt, ajo çka duron kjo grua është shumë e vështirë për t’u besuar. Njerëzit janë […]

Read more ›

Kjo është puna më e vështirë në botë: Trajner i një palestre me femra nudo (Video)

Të gjithë ju do të mendoni se ai është mashkulli i cili ka punën e ëndrave. Ky i ri punon si trajner dhe mirëmbajtës i palestrës së femrave ku ato ushtrojnë të zhveshura ushtrimet dhe që shpesh herë kërkojnë ndihmën e tij. Kjo mund të duket e bukur për çdo mashkull, por në fakt ka shumë vështirësi. ‘Është punë e […]

Read more ›

Babai shtiret kinse rreh një fëmijë shikoni se kush e mbron fëmijën nga babai!

Babai shtiret kinse rreh një fëmijë shikoni se kush e mbron fëmijën nga babai! Ju dëgjoni shumë qen roje, por kurrë nuk do të prisni që një kampion i drejtësisë të ndryshojë nga “shoku më i mirë” ynë. Një baba pretendon të rrahë fëmijën e saj dhe menjëherë shkaktoi reagimin … per me shum detajeshikoni videon me poshte. Shikoni videon […]

Read more ›

Hoxha turk: Nëse masturboni…dora mbetet shtatzanë në botën tjetër!

Një udhëheqës mysliman fetar Mücahid Cihad Han tha se burrat të cilët masturbojnë “në botën tjetër, dora e tyre do të mbetet shtatzënë “, – raporton gazeta turke Hurriyet Daily News. Han, i cili ka një emision televiziv në të cilin jep këshilla, është përgjigjur në një pyetje të një shikuesi, i cili i kishte thënë se është i martuar, […]

Read more ›

A është kjo provë që Zoti ekziston? Fëmija qëndron pa lëvizur në mes të lumit të rrëmbyer

Është në të drejtën e secilit prej jush të bëni vlerësime personale mbi këtë video të publikuar së fundmi, dhe është komentuar në masë. Të shumtë jana ata të cilët e quajnë një provë të fortë të ekzistencës së Zotit. Në pamje shfaqet një fëmijë i vogël, i bllokuar në mes të një lumi me ujë të rrëmbyeshëm. Pyetja e […]

Read more ›

Nëna gjen një vajzë duke i bërë seks oral të birit, reagimi i saj do t’ju habisë (Video +16)

KA DALË NGA SHTËPIA PËR TË KRYER NJË PUNË DHE ËSHTË KTHYER PËR PAK MINUTA, POR SAPO KA HYRË NË SHTËPI KA KAPUR NJË VAJZË QË NUK E NJIHTE, TEKSA I BËNTE SEKS ORAL TË BIRIT. E shokuar nga ky gjest ajo ka nisur të filmojë veten teksa i bën moral vajzës, e cila shihet duke u bërë gati për […]

Read more ›

Burri shkon në tualetin e shtëpisë, por tmerrohet nga ajo që shikon

Një burrë është tmerruar pasi ka shkuar në tualetin e shtëpisë së tij dhe ka gjetur një gjarpër brenda në WC. Ai ka kërkuar ndihmën e fqinjit për të zhbllokuar tualetin, ndërkohë që ”Daily Mail” shkruan se ky ishte gjarpri i gjashtë per me shume shikoni videon (Kjo video është filmuar në Kaliforni) Shikoni videon me poshte Video

Read more ›

I përdor vajzat si shtanga, reagimi i tyre është i pazakontë

Një 27-vjeçar nga Çekia përdor vajzat e bukura si shtanga gjatë kohës që stërvitet. Teknikë kjo që shërben për t’i joshur ato dhe për t’u treguar sa i fortë është. Kjo gjë i ngazëllen vajzat dhe u duket mjaft interesante. Bukuroshet peshojnë se secila 50 kg, peshë që nuk përbën problem për përmasat trupore të Jan Michalov. Shikoni videon me […]

Read more ›