Video

Kjo është zona e Shqipërisë që hedh më shumë lekë në muzikë

Shpesh nëpër dasma lekët hidhen me tufa në valle e kërcime dhe kjo gjë varion ngë një zonë e Shqipërisë në tjetrën. E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” mbrëmjen e së shtunës, këngëtarja e njohur e muzikës popullore Artjola Toska zbuloi një sekret të profesionit të saj që me siguri pritet të ngrejë diskutime të shumta. E pyetur nga […]

Read more ›

Zbulon që është dashnorja e burrit të saj, gruaja zhvesh shitësen dhe i bën gjëmën

Një grua në Kinë pasi ka zbuluar tradhëtinë e të shoqit të saj me shitësen në biznesin e tyre, gruaja fillon të godasë dhe tenton të zhveshë dashnoren e burrit. Ajo gjen ndihmen edhe të një gruaje tjetër, të dyja duke u munduar ta zhveshin vajzën e re për ta turpëruar. Vajza edhe pse nën dhunën e të dy grave, […]

Read more ›

Gruaja shkon në tualetin e lokalit, por kur kthehet u shokua nga ajo që kishte ndodhur

Një vjedhje ordinere ka ndodhur në një prej lokaleve në kryeqytet. Siç e shihni edhe në këtë video, një grua ka marrë xhaketën në një tavolinë ku nuk ka njeri. Gruaja e dëmtuar thuhet se ishte larguar për disa minuta nga tavolina e saj, në një nga lokalet që ndodhen në afërsi të zonës së “21 Dhjetorit”, në Tiranë, për […]

Read more ›

Papa kapet mat, kërcen e harbohet me femrat në pub

Një video interesante është duke qarkulluar sëfundmi në internet, në të cilën shihet papa duke kërcyer e duke u harbuar në pub me disa femra, mes muzikës së lartë. Mirëpo, në të vërtetë ai nuk është Papa i Vatikanit, por një djalë i veshur si ai gjatë festës së Halloween-it. Video është bërë virale në internet me njerëz të shumtë […]

Read more ›

E pyesin kur është shpallur Pavarësia, miss-i shqiptar gafën e pafalshme dhe bëhet “hiti” i rrjetit

Blerta Leka është vajza e cila do të na përfaqësojë këtë vit në kompeticionin e bukurisë Miss Universe 2017 në SHBA. Edhe siç thotë ajo vetë, më e pakta që mund të dijë një miss për historinë e vendit të saj është sa të mos fëlliqet duke i bërë ndonjë pyetje. Ajo ishte e ftuar në IN TV dhe gjatë […]

Read more ›

Ky fëmijë flinte çdo natë me një gjarpër. Por 11 vjet më vonë, të shohim se çfarë ai u bë… Shiko Videon!

Ambath është një djalë 11-vjeçar nga Kamboxhia dhe, si shumë fëmijë, ai ka një manar. Por i përkëdheluri i tij nuk është ajo që juve do t’ju duket “e zakonshme”. Kjo është një 18-këmbëgjatë. Kur Sambath ishte vetëm tre muajsh prindërit e tij gjetën një gjarpër nën shtratin e tij. Pitoni ishte gjithashtu vetëm një fëmijë në atë kohë dhe […]

Read more ›

Kë zgjedhin vajzat gjermane, shqiptarin apo serbin? Eksperimenti që do t’ju befasojë

Një eksperiment social është realizuar nga disa you tub-ier të njohur në rrugët e Gjermanisë. Në fokus kanë qenë dy djem, të cilët përkatësisht janë quajtur si një shqiptar dhe një serb. Të dyve u janë dhënë flamujt e shteteve përkatëse dhe vajzat e djemtë gjermanë duhet të zgjedhin. Djalin shqiptar, apo djalin serb? Flamurin shqiptar apo serb? Kë zgjedhin […]

Read more ›

I vogël por i djallëzuar! Shikoni çfarë bën ky djalë! (Video)

Një video e një vajze të rritur dhe një djali të vogël është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka bërë të qeshin miliona njerëz. Një vajzë, me të brendshme, bën lëvizje seksi nën ritmin e muzikës. Lëvizje që i ndjen edhe fëmija i mitur, madje edhe reagon.

Read more ›

Gjeti gruan në shtrat me dashnorin, burri ekstremisht xheloz del nga vetja dhe i bën gjëmën

Në rrjetet sociale po qarkullon videoja e një djali nga Rusia i cili kapi në shtrat gruan e tij me dashnorin e saj. Burri i quajtur Vasily, hyri në shtëpi dhe gjeti bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai bëri të vdekur dashnorin e saj e më pas u kap me të duke lënë të gjakosur.Gjithçka u filmua nga miku […]

Read more ›

Video që po trondit rrjetin/ Gruaja e tradhëtoi me një tjetër e tashmë vuan pasojat mizore në sy të vajzës

Një video tronditëse ka dalë në internet, në të cilën shihet një burrë duke e rrahur brutalisht gruan e tij në mes të një rruge të zënë në Kinë – dhe para fëmijëve. Incidenti ndodhi në … Videoja shfaqë një vajzë të vogël duke qarë, përderisa një burrë rrahë brutalisht një grua në rrugë. Sipas raporteve të mediave lokale atje, […]

Read more ›