Video që po trondit rrjetin/ Gruaja e tradhëtoi me një tjetër e tashmë vuan pasojat mizore në sy të vajzës

Një video tronditëse ka dalë në internet, në të cilën shihet një burrë duke e rrahur brutalisht gruan e tij në mes të një rruge të zënë në Kinë – dhe para fëmijëve. Incidenti ndodhi në … Videoja shfaqë një vajzë të vogël duke qarë, përderisa një burrë rrahë brutalisht një grua në rrugë.
Sipas raporteve të mediave lokale atje, burri e rrahu gruan e tij për shkak të akuzave se ajo e kishte tradhtuar atë. Kalimtarët e rastit shihen në video duke u
Shikoni videon me poshte

Video