ShowBiz

Pasthirrma pasioni, Bleona del me të brendshme dhe “tërbon” drejtorin e kanalit të njohur

Bleona Qerti i ka çmendur të gjithë teksa ka dalë në rrugë me një set të brendshmesh seksi, të cilat i ka veshur për të xhiruar setin më të ri fotografik për “Eats Channel”. Në profilin e Instagramit ajo ka publikuar disa video, ku teksa mundohet të marrë pozicion, njëri prej drejtorëve që ndodhet në prapaskenë ngacmon me humor duke […]

Read more ›

Beatrix reklamon shalët në foton e fundit, Ermali “e injoron” në komente dhe merr të gjithë vëmendjen

Beatrix Ramosaj është padyshim një nga këngëtaret me më shumë stil në të veshur përpos zërit të saj brilant. Ajo ka postuar një foto me një mikeshën e saj dhe në përshkrim ka shkruar: You can’t sit with us (Nuk mund të ulesh me ne). Komenti i Ermal Mamaqit nën foto ka shkaktuar të qeshura tek fansat e saj. Ai […]

Read more ›

A ka Marina Vjollca operacione plastike? Doktori i Vipa-ve e nxjerr zbuluar

Personazhet e njohura komentohen shpesh për ndërhyrjet estetike dhe një ndër arsyet kryesore se përse “sulmohen” për këtë pjesë, është fakti se janë të pakta ato të cilat i pranojnë. Një nga këto personazhe është edhe Marina Vjollca e cila po ashtu është bërë pjesë e këtyre komenteve, por biondja seski asnjëherë nuk ka pranuar të ketë bërë ndonjë ndërhyrje, […]

Read more ›

Ngjashmëri të frikshme me Jason Statham, ky është aktori shqiptar që po korr sukses në Europë

E quajnë Stilian Keli dhe është nga Shkodra. 37-vjeçari shqiptar që ka një ngjashmëri të frikshme me aktorin me famë botërore Jason Statham, prej 22 vitesh banon në Belgjikë. Në një bisedë me JOQ.al, Keli shprehet se është krenar për origjinën e tij. Ai ushtron profesionin e tij si aktor në Belgjikë dhe ka marrë pjesë në disa seriale të […]

Read more ›

Si dukej në fillimet e saj Luana Vjollca, foto që ajo nuk do të donte që ju t’i shikonit

Luana Vjollca sot është sinonim i një prezantuese seksi që ka një platformë të madhe ndjekësish në rrjete sociale. Megjithëse është dalluar gjithmonë si një femër e bukur, deri tek gjendja e tanishme për Luanën ka qenë një rrugëtim i gjatë. Ky fakt vërehet më së miri në disa prej fotove që qarkullojnë në rrjete sociale ku prezantuesja shihet në […]

Read more ›

“Të hëngsha ***”, Bleona i “mbyll” gojën Kejvinës dhe burrit që e ngacmoi në emision

Pas gjithë zhurmës që shkaktoi me vezët e saj, Bleona ishte mbrëmë e ftuar tek Ermal Mamaqi ku tha shumë për jetën e saj personale dhe profesionale. Por, nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës, vajza që zëvendësoi Rashelin, e cila mbahet si personazhi që bën pyetjen më thumbuese, por me Bleonën si duket nuk “hahet” dot. Kejvina Kthjella pyeti […]

Read more ›

Zi për aktorin shqiptar, i vdes e bija nga mbidoza

Vajza 34-vjeçare e aktorit nga Kosova, Çun Lajçi, ka humbur jetën ditën e sotme për shkak të mbidozës së drogës. Policia e Kosovës ka lajmëruar se sot u gjet pa jetë Bubulina Lajçi, në lagjen Dardania, në Prishtinë. Aktori nuk i është gjetur pranë në momentet e saj të fundit. 12 orë më parë ai ka treguar përmes rrjeteve sociale […]

Read more ›

Habit Bleona në emision: Ju tregoj arsyen e vërtetë se përse i ngriva vezët

E ftuar mbrëmjen e sotme në Xing me Ermalin, këngëtarja Bleona Qereti ka folur për procesin e ngrirjes së vezëve që e demonstroi live në Instagram. Ajo tha se kërkon një burrë miliarder që t’i bjerë pianos dhe të shkojë me të në koncerte dhe për sa kohë nuk e ka gjetur ajo ka vendosur të ngrijë vezët e saj […]

Read more ›

Albi i jep duart Klaudias, “martohet” me balerinën e njohur e cila habiti me deklaratën e saj

Ndarja e bujshme mes koreografit Albi nako dhe balerinës profesioniste Klaudia Pepa për pak kohë pushtoi të gjitha faqet e para të mediave rozë. E njëjta gjë ndodhi edhe kur artistja Hueyda El Sayed bëri të ditur ndarjen e saj me partnerin Michael, i cili e kishte tradhtuar. Si pjesë e jurisë në “Dance With Me”, Rudina Dembacaj i premtoi […]

Read more ›

U martuan rreth dy muaj më parë, çifti i njohur shqiptar po presin të bëhen prindër

Ata u martuan rreth dy muaj më parë dhe tashmë janë në pritje të fëmijës së parë. Besniku i NRG Band dhe partnerja e tij, po presin të bëhen prindër! Dyshja organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP, e cila mori vëmendjen e mediave. Besniku ka rrëfyer për “Mirage” gjininë e bebit. Ai dhe Lolita, e cila ēshtë […]

Read more ›