ShowBiz

Këngëtarja shqiptare poston foton siç e ka bërë nëna, shtangen ndjekësit dhe shpërthejnë keq

Veçse për këngët e saj ajo ka tërhequr shumë vëmendje për format fizike të nxehta. Këngëtarja Shkënda Dubova gjithnjë ka publikuar foto provokuese në rrjetet sociale, por duket se sot e rriti dozën. Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur, ndërsa në diçiturën e fotos ka shkruar: Na ishte një her… Me pas fry ERA qka ish bo”. Menjëherë më pas […]

Read more ›

“Provokimi” i radhës nga gazetarja shqiptare, gjysmë e zhveshur dhe përvëluese

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është një nga femrat që tërheq më shumë vëmendje sa i përket lajmeve rozë në vendin tonë. Shpeshherë ajo komentohet shumë për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj, për më tepër edhe për faktin se puna e saj lidhet me një terren tërësisht mashkullor, siç është futbolli Këtë herë bukuroshja Ilda Bejleri ka […]

Read more ›

Akoma pa u ndarë mirë, ish-gruaja e Blerim Xhemailit plas bombën: Do publikoj të gjitha të palarat

Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i famshëm shqiptar Blerim Xhemaili shokoi publikun me lajmin se martesës së tij (në pamje të parë të lumtur) me modelen Erjona Sulejmani, i kishte ardhur fundi. Në një deklaratë me anë të përfaqësuesëve të tij, Xhemaili bëri të ditur se ishte lodhur nga fakti që nëna e djalit të tij kishte përdorur pa […]

Read more ›

Luana zihet ngushtë, detyrohet të tregojë sa paguhet në televizion

Luana Vjollca është një nga moderatoret më popullore dhe të pëlqyera shqiptare dhe tashmë numëron vite si e tillë në “Top Channel”. Tashmë autore e emisionit “Shiko kush luan”, Luana mesa duket fiton një shumë të majme mujore. Mbrëmjen e djeshme gjatë rubrikës “Ndaje ose haje“ ajo është bërë pjesë e lojës dhe iu është përgjigjur pyetjeve të të ftuarve. […]

Read more ›

Plot “defekte” në pamje e aspak të kuruara, si dukeshin VIP-et shqiptare në adoleshencë

Ne i njohim ato prej vitesh përmes ekranit të televizionit dhe intervistave të shumta dhe duhet thënë që shumë prej tyre kanë bërë një ndryshim drastik në pamjen e jashtme. Bëhet fjalë për Vip-at shqiptare të cilat kanë rënë gjithmonë në sy për shkak të bukurisë dhe pamjes së kuruar. Disa kanë ndryshuar ngjyrën dhe gjatësinë e flokëve duke u […]

Read more ›

“Muzika e Stresit më përdhunon…” shokon me deklaratën moderatorja e njohur shqiptare

E ftuar në emisionin “Thumb” ishte gazetarja e njohur sportive Hygerta Sako. Gjatë intervistës ajo u pyet për disa nga reperët shqiptarë dhe mendimin që kishte në lidhje me muzikën e tyre. Kur i erdhi radha reperit Stresi, moderatorja u shpreh se nuk e kishte dëgjuar kurrë muzikën e tij pasi repi nuk i pëlqente fare. Ajo u shpreh: Nuk […]

Read more ›

Plasi sherri në New York mes grupeve muzikore, flet Noizy për herë të parë rreth koncertit

Këtë javë Noizy ka qenë në New York për të zhvilluar një koncert, ndërkohë që në mediat rozë u njoftua se jashtë ambienteve ku mbahej koncerti kishte ndodhur një sherr masiv mes anëtarëve të OTR dhe pjesëtarëve të TBA. E gjitha u transmetua se ndodhi për shkak të një hatërmbetjeje të vjetër, prandaj konflikti u përshkallëzua në dhunë, videon e […]

Read more ›

Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)

E njohur për format e saj seksi dhe për lidhjen me një deputet Iva Aliko është e ftuar sonte tek Zonë e Lirë. Ajo e panjohur për ndonjë talent të vecantë mundohet që në cdo dalje publike të krijojë një skandal me format e saj fizike dhe operacionet e shumta, apo deklaratat e forta. Ajo eshte veshur sonte ne menyre […]

Read more ›

Befason këngëtarja shqiptare me pamjen e re, pret flokët dhe pozon nudo

Eleni Foureira është këngëtare me emër në Greqi, por në vendin tonë ajo u bë e njohur pasi mohoi origjinën shqiptare. E konsideruar si “Beyonce e Greqisë”, Foureira ka arritur të bëhet e njohur jo vetëm në vendin fqinj por edhe në vende të tjera të botës. Fouriera e cila ka pranuar se është nga qyteti i Fierit, ka deklaruar […]

Read more ›

“Bionde dhe e bukura e dheut”, Gaz Paja flet për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën

Aktori i humorit Gazmend Paja ka qenë mjaft i rezervuar për jetën e tij private. Por ditën e sotme më në fund ai ka folur hapur, duke deklaruar se është i dashuruar. I ftuar mëngjesin e kësaj të enjteje në emisionin “Wake Up”, ai ka pohuar se është në një lidhje me një vajzë të cilën e cilëson “e bukura […]

Read more ›