ShowBiz

A e dini sa para shpenzon Labi për një ditë? (VIDEO)

Labinot Tahiri i cili së fundi është ndër emrat më të përfolur për shkak të akteve të tij të bamirësisë, ka folur edhe për jetën e tij. Thotë se nuk dëshiron të jetë i pasur e as i bukur, ndërkohë mendon se e ka tradhtuar gruan pasi nuk po mund ta puth shpesh për shkak të kohës.

Read more ›

Rovena ‘e prek’ para Shpatit (Foto/Video)

Read more ›

Almeda Abazi blen vilë prej 1 milion e 200 mijë dollarë në Los Anxhelos (Foto-video)

Çifti i famshëm shqiptaro-turk si fqinjë të parë do ta kenë aktoren Lindsay Lohan dhe këngëtaren Iggy Azalea. Historia e tyre e dashurisë ka gati një vit që ka filluar. Që nga shkrimet e para në mediat turke, bukuroshja shqiptare nuk foli asgjë, nuk e mohoi se janë në lidhje e madje nuk kundërshtoi asnjë shkrim. Ishte hera e parë […]

Read more ›