ShowBiz

Nuk e pranoi lidhjen me Gencin, por Eni Koçi ka dy fjalë “të hidhura” pas ndarjes

Pak muaj më parë u përfol se këngëtarja e re Eni Koçi ishte në një lidhje dashurie me këngëtarin nga Kosova, shumë vite më të madh se veten, Genc Prelvukaj. Edhe pse ata u fotografuan shumë herë së bashku, asnjëherë nuk pranuan këtë lidhje, por as e mohuan duke lënë të kuptohet se ishin të dashuruar e të lumtur bashkë. […]

Read more ›

Nuk e pranoi lidhjen me Gencin, por Eni Koçi ka dy fjalë “të hidhura” pas ndarjes

Pak muaj më parë u përfol se këngëtarja e re Eni Koçi ishte në një lidhje dashurie me këngëtarin nga Kosova, shumë vite më të madh se veten, Genc Prelvukaj. Edhe pse ata u fotografuan shumë herë së bashku, asnjëherë nuk pranuan këtë lidhje, por as e mohuan duke lënë të kuptohet se ishin të dashuruar e të lumtur bashkë. […]

Read more ›

“Tërbohet” Enca, shan gazetaren: K*rvë, ku…

Shpesh është përfolur për kilogramët e tepërt që mbart në trup, por shumë rrallë kemi dëgjuar të thonë se Enca ka bërë ndërhyrje estetike në trupin e saj. Ajo ka përdorur herë pas here photoshopin për të rregulluar më shumë imazhet që ka ndarë me ndjekësit, por ka edhe nga ata persona, të cilët mendojnë se vajza ka bërë ndërhyrje […]

Read more ›

“Burrin e gjuaja unë, ai s’ma varte”, aktorja shqiptare rrëfehet pa dorashka

Rudina Dembacaj është një personazh shumë simpatik që nga aktore, sot drejton një emision të sajin, por edhe merr pjesë në një spektakël vallëzimi. Personazhet e imituara prej saj kanë ngelur të fiksuara tek shqiptarët, ku spikat më shumë ai i Jozefina Topallit. Rudina rrëfen pak më në thellësi për jetën dhe angazhimet e saj në emisionin “Chic” në News24. […]

Read more ›

Si u dobësuan pas shtatzanisë? 10 mamatë VIP na tregojnë sekretin e tyre

Çdo femër po aq sa ëndërron se si do të jetë princi i saj i kaltër, po aq mendon se si të hajë çfarë të dëshirojë dhe të mos shëndoshet. Lufta me dëshirat për të ngrënë dhe me humbjen e kilogramëve të tepër bëhet edhe më e madhe sidomos pas shtatzënisë. Ndryshimet që pëson trupi janë të mëdha dhe frikërat […]

Read more ›

“Prapanica ime beqare nuk ka dalë prej 19 vitesh me…”, shtang fansat motra e këngëtares shqiptare

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj bëri bujë me daljet e saja të para për shkak të linjave trupore, por motra e saj me sa duket po e nxjerr “jashtë skene”. Jehona Dreshaj është vetëm 23-vjeçe dhe bukuria e saj bashkë me format bombastike ka bërë që mediat rozë t’i kushtojnë vëmendje ndoshta edhe më shumë se Afërditës. Në një […]

Read more ›

Foto pa sutjena, Kluadia dhe mamaja e saj ndezin sërish sherrin me komentuesit!

Është bërë trend tashmë që çdo foto e postuar nga balerina Klaudia Pepa do ngjallë reagime të shumta.. Madje do përmenden në komente e fyerje Albi Nako, ish bashkëshorti i saj si dhe mamaja, Lumia që del e mbron gjithmonë të bijën Në këtë foto provokuese pa të brendshme, dhe vetëm me një fund ngjyrë rozë kanë shpërthyer komentet që […]

Read more ›

Këngëtarja shqiptare tregon si bën dashuri, pozicionet nuk i lënë vend imagjinatës

Një video e publikuar në rrjetin social Instagram i ka lënë të gjithë fansat e këngëtares shqiptare “pa frymë” pasi është filmuar në disa momente shumë të nxehta. Të gjithë e mbajm mend Linda Halimin dhe kilet e tepërta të saj, por kjo tashmë i përket një kohë të shkuar, pasi sot ajo ka formuar një trup për t’u pasur […]

Read more ›

Këngëtarja shqiptare poston foton siç e ka bërë nëna, shtangen ndjekësit dhe shpërthejnë keq

Veçse për këngët e saj ajo ka tërhequr shumë vëmendje për format fizike të nxehta. Këngëtarja Shkënda Dubova gjithnjë ka publikuar foto provokuese në rrjetet sociale, por duket se sot e rriti dozën. Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur, ndërsa në diçiturën e fotos ka shkruar: Na ishte një her… Me pas fry ERA qka ish bo”. Menjëherë më pas […]

Read more ›

“Provokimi” i radhës nga gazetarja shqiptare, gjysmë e zhveshur dhe përvëluese

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është një nga femrat që tërheq më shumë vëmendje sa i përket lajmeve rozë në vendin tonë. Shpeshherë ajo komentohet shumë për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj, për më tepër edhe për faktin se puna e saj lidhet me një terren tërësisht mashkullor, siç është futbolli Këtë herë bukuroshja Ilda Bejleri ka […]

Read more ›