“Prapanica ime beqare nuk ka dalë prej 19 vitesh me…”, shtang fansat motra e këngëtares shqiptare

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj bëri bujë me daljet e saja të para për shkak të linjave trupore, por motra e saj me sa duket po e nxjerr “jashtë skene”.

Jehona Dreshaj është vetëm 23-vjeçe dhe bukuria e saj bashkë me format bombastike ka bërë që mediat rozë t’i kushtojnë vëmendje ndoshta edhe më shumë se Afërditës.

Në një postim në Twiterr Jehona ka shkruar:

Unë që u shpjegoj miqve të mi si të rregullojnë lidhjet e tyre ndërkohë që prapanica ime beqare nuk ka dalë me asnjë mashkull prej 19 vitesh.”

Me sa duket Jehona ka harruar që statuset e saj tërheqin vëmendje dhe pasi është shpërndarë gjerësisht ka vendosur ta fshijë, por besoj e kuptuat qe bukuroshja është e virgjër…