E preferuara e Noizy-t në pozicion të nxehtë e gjysmë e zhveshur në dhomën e hotelit

Pak javë më parë modelja Oriola Marashi u bë pjesë e grupit muzikor “OTR”, grup ky me në krye reperin Noizy.54548787
Por para se të përflitej si “e preferuara” e Noizy-t dhe Varrosit, Oriola është komentuar shpesh për format e saj fizike si dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi brunia seksi duke se e “ka tepruar” me një foto tejet të nxehtë, teksa shihet duke “shërbyer” darkën në një dhomë hoteli, e veshur vetëm me të brendshme.