Bleona Qereti nuk përmbahet më, pozon e zhveshur dhe tregon pjesët intime

Është një nga femrat më të komentuara dhe që gjithnjë tërheq vëmendje, e po ashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.
Nuk është diçka e re që Bleona Qereti shfaqet e zhveshur, por fotoja e fundit nuk i lë vend fantazisë.
Këngëtarja i ka “përshëndetur” të gjithë fansat e saj të Instagramit me një pamje tejet të nxehtë, duke treguar pjesët intime.
Kohët e fundit Bleona nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por duket se radhën e paskan marrë fotot provokative.
Shiko foton me poshte

FOTO